ENDERUPLNL

Nenechte si ujít

obrázky mb

Fotografická výstava Obrázky z Mladé Boleslavi

V sobotu 11. února 2017 začala ve výstavních prostorách Muzea Mladoboleslavska první ze série fotografických výstav, jimiž bude v průběhu roku představována Mladá Boleslav v období druhé poloviny 19. a počátku 20. století. První z výstav s názvem Obrázky z Mladé Boleslavi je věnována Starému městu a návštěvníci se mohou těšit na mnoho dosud nepublikovaných snímků.
 
 

Co navštívit

Lomnická lyžařská magistrála, autor: Pavla Bičíková

Ráj i pro běžkaře - upravené stopy jsou v Turnově a ožívá i Lomnická magistrála

Z letošní zimy mají velkou radost především milovníci zimních sportů. Dostatek sněhu zase po letech dovoluje připravit kvalitní běžecké stopy i přímo v Turnově. Na běžecké tratě se můžete napojit nahoře na sjezdovce ve Struhách a také u Třech svatých nad sídlištěm Výšinka, odkud pojedete až k Sempře „klasiku“. U Sempry navazuje pak okruh pro bruslaře. Připomeňme, že okruh pro běžkaře je také kolem sportovního areálu v Maškovce.
 
 
 

Novinky z regionu

Peší turistika v Besedicích, autor: Pavel Charousek

Návštěvnost regionu Český ráj v roce 2016

Sledování vývoje návštěvnosti v regionu Český ráj je již několik let společnou aktivitou Sdružení Český ráj a jeho partnerů. Ve spolupráci s pracovníky informačních center v regionu se tak každoročně sleduje pohyb tuzemských i zahraničních návštěvníků v informačních centrech i na památkách a turistických cílech v regionu. A jak vypadala návštěvnost v roce 2016?
 
 
 

Kalendář akcí

Modrý kocour

Modrý kocour

23.2.2017 - 26.2.2017
Městské divadlo Turnov
Multižánrový divadelní festival s postupem na tři národní přehlídky proběhne v Městském divadle Turnov a v sálech KC Střelnice Turnov.
 
Sdružení Český ráj © 1992-2017  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
load