ENDERUPLNL

Prodejna regionálních potravin z Českého ráje - najdete ji v novém kabátě a blíže zákazníkům

Český ráj

V Českém ráji jsou stále tradiční výrobci kvalitních uzenin, sýrů, ovocných moštů, poctivých cukrářských a pekařských výrobků nebo rostlinných olejů. Nesmíme zapomenout ani na menší či větší farmy a zemědělské podniky, které kultivují krajinu Českého ráje a zároveň produkují to nejkvalitnější maso, med či ovoce a zeleninu. Výběr místních potravinářských výrobců doplňují pivovary, které za vysokou kvalitu a chuť svého piva pravidelně sbírají významná ocenění a mají své příznivce v celé České republice.
 
 

Ne všichni mají možnost zavítat přímo k těmto výrobcům a pěstitelům do dílen a na farmy, a proto v regionu postupně vznikají prodejní místa, která chtějí zákazníkům nabídnout kvalitní potraviny a řemeslné výrobky které mají svůj původ v regionu a značku Regionální produkt Český ráj.

Dobrým příkladem je prodejna Regionální produkty z Českého ráje v Turnově, jejíž provozovatelkou je Šárka Janková ve franšíze s Prodejním družstvem regionálních výrobků Českého ráje. Prodejna se přestěhovala z Trávnic do frekventovanější Palackého ulice, kde je více dostupná svým zákazníkům. Díky této změně došlo i k významnému rozšíření prostor samotné prodejny a ta tak může nabídnout široký sortiment potravin od výrobců z Českého ráje, Podkrkonoší a Jizerských hor. Své místo tu našly nově též kvalitní řemeslné výrobky od místních výrobců. Z regionálních potravin zde zakoupíte například mléčné výrobky Tompeli, lahůdkové uzeniny Lomničan, mošty z Moštovny Lažany, Svijanské a Rohozecké pivo, oleje Fabio Produkt a řadu dalších.

Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 7.00 do 17.00 a v sobotu od 8.30 do 12.00 hodin. Další informace k prodejně jsou k dispozici na www.potravinyceskyraj.cz, nebo u provozovatelky Šárky Jankové na tel. 775 889 950.

Další prodejny regionálních výrobků z Českého ráje:

  • Pekarna a cukrárna Mikula – síť prodejen v Turnově, Semilech, Rovensku pod Troskami, Mírové pod Kozákovem, Vyskři, info na tel.: 481 313 536, www.pekarnamikula.cz
  • Infoshop Vejměnek – Infocentrum Malá Skála (proti Boučkovu statku), info na tel: 773 877 550, infocentrum.malaskala@email.cz
  • Prodejna regionálních výrobků na hradu Valdštejn – info na tel.: 608 028 477, ivvall@tiscali.cz
  • Farmářka z Ráje, Mnichovo Hradiště (Turnovská ul.) – info na tel.: 732 167 581 www.zraje.cz
  • Muzejní prodejna v Turnově (Skálova ul.) – info na tel.: 481 322 106, zitkova@muzeum-turnov.cz
  • Regionální produkty z Českého ráje v Liberci (ul. v Úvoze) - info na tel.: 739 589 739,  www.potravinyceskyraj.cz


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2014  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2014
load