ENDERUPLNL

Rybník Marešák

Český ráj

Lužany, 507 06

E-mail:urad@luzany.cz
Web:www.luzany.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Na severozápadním okraji obce, po levé straně silnice Jičín - Lázně Bělohrad se na potoce Studénka nachází rybník Marešák, rybník s písčitou pláží s pozvolným vstupem do vody.
 
 

Jedná se o rybník s rozlohou cca 3,5 ha s jednostranným pozvolným vstupem do vody přes písčitou pláž. U rybníka je provozován autokemp s ubytovací kapacitou v chatkách, místy pro karavany a stany. Dále jsou v kempu sprchy, WC, převlékárny, písčité hřiště na volejbal nebo oplocené hřiště s asfaltovým povrchem na míčové hry, dětské hřiště, dva stoly na stolní tenis, ruské kuželky, půjčovna sportovních potřeb, lodí a šlapadel, restaurace a několik stánků s občerstvením. Okolí poskytuje příjemný pobyt v lesoparku Včelné včetně cykloturistiky.

Rozloha: 3,5 ha

Hloubka: do 4 m

Marešák

Typ zařízení: rybník, jezero, přírodní koupaliště Pláž: písčitá Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, parkoviště, autokemp, přístup psů Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kurty, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna loděk a dalšího vybavení Další možnosti: rybaření

 
 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2017  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
load