ENDERUPLNL

Sdružení Český ráj vydalo nové propagační materiály

Český ráj

Na počátku roku 2017 vydalo Sdružení Český ráj ve spolupráci s partnery nové propagační materiály pro oblast Českého ráje.
 
 

Jsou jimi „trhací mapa regionu Český ráj“, která usnadní turistům všeobecnou orientaci v regionu a v níž najdou její uživatelé přehled těch nejvýznamnějších turistických cílů a památek.
Další nově vydanou tiskovinou je „Kalendář kulturních, sportovních a společenských TOP akcí 2017“, který vychází již tradičně začátkem roku a v němž najdou čtenáři celoroční přehled těch nejvýznamnějších kulturních, sportovních a společenských akcí, turistických pochodů či letních a prázdninových programů ve městech a na turistických atraktivitách. Součástí kalendáře je také přehled významných výstav muzeí a galerií v Českém ráji.

Dále došlo k reedici turisty velmi žádaných letáků „Hrady a zámky“ a „Skalní města“, které byly vydány ve čtyřech jazykových mutacích – čeština, angličtina, němčina a polština.

Cílem všech těchto tiskovin je propagace kulturní a turistické nabídky regionu. Nové materiály budou k dispozici zdarma na pultech informačních center a na dalších místech v regionu. Zájemci si je mohou také objednat přes e-shop Českého ráje (http://shop.cesky-raj.info).

Nabídka regionu bude také prostřednictvím těchto materiálů prezentována na domácích i zahraničních veletrzích cestovního ruchu, kterých se SČR či jeho partneři v letošním roce zúčastní.

Z tuzemských veletrhů se jedná se především o veletrhy RegionTour Brno, Holiday World Praha, Dovolená a region Ostrava, Infotour Hradec Králové, Euroregion Tour Jablonec nad Nisou, For Bikes Praha či Krajské dny Libereckého kraje a ze zahraničních např. Vakantie Utrecht, ITB Berlín, Tourtec Jelení Hora, ReiseMarkt Drážďany a MTT Wroclaw.

Materiály jsou v elektronické formě ke stažení k dispozici zde:
http://www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/propagacni-materialy-regionu/


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2017  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2017
load