ENDERUPLNL

Nenechte si ujít

Vánoční jarmark, autor: Kultura města Mladá Boleslav

V závěru roku čeká Mladou Boleslav opět řada akcí

Závěr roku bude v Mladé Boleslavi patřit opět tradičním akcím, které jsou vždy hojně navštěvovány lidmi všech generací. Již od pátku 27. listopadu do pondělí 30. listopadu bude ve Sboru českých bratří tradiční prodejní výstava Advent v galerii. Adventní čas symbolicky zahájí v neděli 29. listopadu rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí.
 
 

Co navštívit

Hrad Valečov, autor: Částka Jiří

Do loupežnické skrýše za Lotrandem

Poznejte krásy v okolí Mnichova Hradiště a vydejte se na středně náročný pěší výlet se stoupáním po schodech do míst, kde se natáčelo několik oblíbených českých i zahraničních filmů a pohádek. Délka výletu je 8 nebo 16 km.
 
 
 

Novinky z regionu

Mlyny na Klenici

Kniha Mlýny na Klenici je opět v prodeji!

Z Českého ráje do Mladé Boleslavi téměř 29 km, to je cesta, kterou urazí voda Klenice od pramene pod Nepřívěckou Hůrou k soutoku s Jizerou. Kudy protéká, jaké jsou její přítoky a jaká byla historie života kolem ní, to je námět knihy Václava Šolce s názvem Mlýny na Klenici. Dlouho očekávaný dotisk knihy je znovu na světě! Druhé, rozšířené vydání oblíbené publikace zakoupíte za 260 Kč v Infocentru Mladá Boleslav.
 
 
 

Kalendář akcí

Horní Dolpo - utajená země Himaláje

Horní Dolpo - utajená země Himaláje

28.11.2015 18:00
Lažany
Vydejte se s Pavlou Bičíkovou na jedno z posledních míst naší planety, kde můžete ještě poznat skutečný život vysokohorských kmenů nedotčených civilizací.
 
Sdružení Český ráj © 1992-2015  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2015
load