ENDERUPLNL

Nenechte si ujít

Podzim ve Šťastné zemi

Podzimní radovánky ve Šťastné zemi

Přijeďte si užít babí léto do Šťastné země. Na sobotu 24. září se chystá Brambora den, kdy budou připraveny hry i soutěže s bramborovou tématikou a určitě i bramborová jídla, protože to k podzimu prostě patří. Na den 15. října se pak chystá velká drakiáda. Když bude ten správný vítr, budeme draky nejen vyrábět, ale také pouštět.
 
 

Co navštívit

Frýdštejn, autor: Luděk Antoš

Podzimním Maloskalskem

Hlavní turistická sezona je již za námi a nad Českým rájem přebírá vládu podzim. Pokud se vydáte na výlet v tomto ročním období, rozhodně nebudete litovat, neboť pohledy na překrásně zbarvené listí stromů vám mnohdy vezmou dech. Dnešní výlet vás provede krásami Maloskalska!
 
 
 

Novinky z regionu

Regioncard

Užijte si Český ráj ještě více díky nové Regionální kartě hosta!

Dne 8. července 2016 byl spuštěn v regionu zcela nový projekt, kterým je „Regionální karta hosta“. Jedná se o systém benefitů a dalších výhod, které mohou čerpat nejen turisté, kteří region navštíví, ale i místní obyvatelé.
 
 
 

Kalendář akcí

Erosenky

Erosenky

1.10.2016 19:30
Kulturní dům Slaná
V sobotu 1. října 2016 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od půl osmé večer čeká představení Erosenky. Jedná se o hru autorky Tary Toužimské v podání Studia Hamlet Železný Brod.
 
Sdružení Český ráj © 1992-2016  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2016
load