ENDERUPLNL

Nenechte si ujít

Pozvánka na výlet, autor: ZO ČSOP Prachovské skály

Výlet do Příhrazských skal s průvodcem

Základní organizace ČSOP Prachovské skály srdečně zve všechny zájemce na letní výlet do Příhrazských skal, který se uskuteční v sobotu 30. července 2016. Průvodci vás zavedou na mnoho krásných a zajímavých míst. Uvidíte známá místa dalekých rozhledů, ale především zákoutí a skalní věže, ke kterým se běžní turisté nedostanou!
 
 

Co navštívit

Minimuzeum skleněných betlémů, autor: Alena Kortanová

Vydejte se do města se sklářskou tradicí

Město Železný Brod leží v malebném údolí řeky Jizery na pomezí Českého ráje a Jizerských hor. Jeho fenoménem je sklářský průmysl a mimo jiné se zde zrodily - a dodnes se vyrábějí - jedinečné skleněné betlémy. I proto zde vzniklo, ve světě naprosto ojedinělé, Minimuzeum skleněných betlémů s prodejnou skla a kreativní korálkovou dílničkou.
 
 
 

Novinky z regionu

Regioncard

Užijte si Český ráj ještě více díky nové Regionální kartě hosta!

Dne 8. července 2016 byl spuštěn v regionu zcela nový projekt, kterým je „Regionální karta hosta“. Jedná se o systém benefitů a dalších výhod, které mohou čerpat nejen turisté, kteří region navštíví, ale i místní obyvatelé.
 
 
 

Kalendář akcí

Noční prohlídky na hradě Kost

Noční prohlídky na hradě Kost

5.8.2016 - 6.8.2016
Hrad Kost
Na hrad se chystá císařská návštěva a hrabě Heřman Černín z Chudenic má plné ruce práce s přípravou programu...Příběh plný humoru, napětí i lásky můžete zhlédnout přímo na hradě Kost.
 
Sdružení Český ráj © 1992-2016  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2016
load