komárovský rybník český ráj

Beseda s promítáním fotografií v Turnově

U příležitosti 30. výročí existence informačního centra v Turnově se zde v pátek 14. listopadu od 17 hodin uskuteční beseda s fotografkou Pavlou Bičíkovou. 

Pavla Bičíková patří k zakladatelkám turnovského infocentra, zároveň je nadšenou fotografkou a cestovatelkou. S fotoaparátem často vyráží do Českého ráje, Krkonoš, Jizerských hor, ale i na zahraniční cesty. Fotoaparát je stálou součástí jejího batohu, ať už putuje kamkoliv po světě.

Přijďte si poslechnout příběhy z jejích fotografických cest a podívat se na průřez její tvorbou. Dozvíte se také, jak vypadá cestovní ruch v různých koutech světa.

Pavla Bičíková je členkou fotografické skupiny Fpět a Fotoklubu Safír Turnov. Má za sebou desítky samostatných i společných výstav a získala řadu ocenění – například Cenu Svazu českých fotografů v Národní soutěži fotografie 2023 nebo nominaci na Cestovatelskou fotografii roku 2022 v soutěži H+Z.
Vystudovala Tvůrčí fotografii na Liberecké škole fotografické a v posledních letech se vedle krajinářské a reportážní fotografie věnuje také tvorbě výtvarné. Její cestovatelské přednášky viděly po celém Česku už tisíce diváků.

Sledujte událost na Facebooku.