Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Sportovní centrum K + K Janské Lázně

mailJanské Lázně

Černohorská 323, Janské Lázně, 542 26

GSM:+420 731 655 430
E-mail:info@ski-school.cz
Web:www.ski-school.cz
Lyžařská škola a sportovní centrum K + K Janské Lázně v Krkonoších nabízí celou řadu sportovních aktivit pro školy, firmy i jednotlivce. Vše pod vedením zkušených instruktorů.

 Lyžařská škola a škola snowboardingu

Lyžařské školy K + K Ski School v Janských Lázních, Malé Úpě, Horním Maršově a Peci pod Sněžkou v Krkonoších naučí základy běžecké, skialpinistické nebo telemarkové techniky.  Pokud se z Vás stane nadšený skialpinista, nabízíme i dvoudenní kurz, při kterém si osvojíte skialpinistickou techniku, tajemství bezpečného pohybu na horách a základy nauky o lavinách, a to přímo v horském terénu na vrcholcích Krkonoš.

Lesní lanový park

Lanový park ve stromech se skládá ze cca 36 překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě přejezdů na kladce. Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký

Dětský lanový park

Dětem pod 140 cm nebyl doposud přístup do lanových parků kvůli výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

Výlet na saních

Osmikilometrovým sjezdem na saních z Černé hory do Pece pod Sněžkou.

Noční sjezd Černé hory po sáňkařské dráze

Lyžařská škola K+K nabízí vzrušující noční jízdu z Černé hory po sáňkařské dráze! Čelové svítilny, saně, dopravu lanovkou a sáňkařského instruktora je zahrnuto v ceně.

Terénní koloběžky

Vyzkoušejte sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš. Terénní koloběžku včetně helmy, rukavic a chráničů je možné zapůjčit.  Sjezd z Černé hory po asfaltových, tak i lesních cestách. Pro turistiku na koloběžce je možné zapůjčení trekové koloběžky. K + K Ski School vám doporučí zajímavé trasy v okolí Jánských Lázní.

Lezení a slaňování

Při jednodenním, nebo víkendovém pobytu ve skalách s licencovaným horským vůdcem (ČAHV, UIAGM ) získáte základní znalosti a dovednosti pro pohyb ve skalách. Poznáte rozdíl v lezení na umělé stěně a ve volné přírodě a zažijete nevšední okamžiky.

Lukostřelba

Jednou z našich aktivit je i výuka základů lukostřelby, která probíhá pod vedením zkušeného instruktora.

Horské túry

K + K Ski School Vám naplánuje túru přesně na míru.

Nordic walking

Tento příjemný a zdravotně pozitivní druh pohybu může vykonávat každý, výkonnostní sportovec i začátečník, mladí i v pokročilém věku, protože tempo se velmi lehce přizpůsobí Vaší výkonnosti.

Rafting

Velmi lehký rafting vhodný i pro rodiny s dětmi. Přeprava na Malou Skálu naší dopravou a následná projížďka na Jizeře pod dohledem instruktora Vám dopřeje pěkný a pohodově strávený den na řece v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti Český ráj.

Paintball

Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava! Hraje se v přírodě, na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí. Paintball je jeden z rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat.

Přehled sportovních aktivit najdete: ZDE

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load