Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Trek centrum U Kyselky

Vybavení a služby: parkoviště, WC / sprchy, WC / sprchy, občerstvení, půjčovna sportovního vybavení, instruktor

mailNové Město pod Smrkem

ul. 5. května, Nové Město pod Smrkem, 463 65

Telefon:+420 739 611 574
E-mail:info@trek-centrum.cz
Web:www.trek-centrum.cz
Nástupní místo „U Kyselky“ se nachází v oblíbené lokalitě Singltrek pod Smrkem, přímo na úpatí Jizerských hor. Nejvýše položené nástupní místo je v samém srdci stezek destinace Singltrek pod Smrkem. Název U Kyselky nevznikl náhodou. Nedaleko od samotného nástupního místa se totiž nachází pramen Kyselky, minerální vody s železitou chutí, kterou sem přijíždí ochutnat lidé z dalekého okolí. Samotné nástupní místo U Kyselky vzniklo jako první v Novém Městě, při samotném počátku budování destinace Singltrek pod Smrkem a do roku 2013 zde bylo pouze příjemné občerstvení a posezení „u karavanu“ s kapacitou parkoviště cca 30 míst.

Od sezóny 2013 jsme pro Vás postavili dřevěný srub, ve kterém kromě příjemného občerstvení s terasou, naleznete také testovací centrum značky TREK plné špičkových celo-odpružených kol, servisní zázemí, kde Vám rád poradí a pomůže náš vyškolený mechanik, prostor pro možnost umytí kol, cyklo obchůdek, sociální zařízení. Kapacitu parkoviště U Kyselky jsme zvětšili na cca 60 automobilů.

Chcete navštívit Singltrek pod Smrkem a vyzkoušet některé z nejlepších kol zn. TREK? V Centru U Kyselky najdete vše, co by jste od vašeho parádního dne na kole mohli očekávat.

Budete-li po stezkách kolem jen projíždět, srdečně Vás zveme k příjemnému posezení ať už u dobře vychlazeného piva, limonády nebo u voňavé kávy.

Test Centrum

Od dubna do konce října je pro Vás v Centru U Kyselky nachystaných 34 celoodpružených pánských, dámských a juniorských testovacích kol legendární americké značky TREK, vše ideální modely na Singltrek pod Smrkem.

Všechny modely kol jsou z aktuální modelové řady 2016! Nabízíme Vám průměry kol 27,5" i 29“, a to ve velikostech rámů 15“ - 23“ (tj. pro výšku postavy 145 až 205 cm!),  dětská kola s velikostí kol 24“ a 26".

Užijte si jízdu a starosti nechte na nás. Zapůjčené kolo značky TREK je pojištěno pro případ, že během jízdy dojde k jeho poškození nebo zničení.

Kompletní seznam kol naleznete v sekci „Katalog kol“.
Podmínky pojištění a půjčení kol, ceny a systém půjčení naleznete v sekci „Jak na to“.

Servis  

V Test Centru nechybí plně vybavená dílna a servisní zázemí, kde si můžete nechat Vaše kolo opravit a seřídit našim vyškoleným personálem.

Cyklo prodejna

Součástí Centra U Kyselky je také malá prodejna cyklo doplňků, výživových doplňků a základního cyklo oblečení, která se bude řídit heslem „vše na kolo, co jsem si zapomněl doma, si můžu dokoupit U Kyselky“.

Občerstvení

V dřevěném srubu naleznete příjemné vnitřní i venkovní posezení, kde si budete moci vybrat z nabídky rychlého občerstvení, posedět u výborného lokálního točeného piva Svijany, nebo jen doplnit energii před, po i během Vaši cyklo vyjížďky.

Sociální zařízení

K dispozici Vám jsou toalety a sprchy.

Mytí kol

V prostoru Test Centra si budete moci umýt Vaše špinavé kolo. K mytí používáme výhradně čistící prostředky Green Oil, které jsou 100% přírodní a nijak nezatěžují přírodu a fungují! Cena od 30 Kč.

Parkoviště

Součástí nástupního místa U Kyselky je 60 parkovacích míst. Cena parkovného je 50 Kč/den.

Ubytování

Pokud máte zájem o ubytování v okolí destinace Singltrek pod Smrkem, rádi Vám ho zajistíme u našich partnerů. Nebo můžeme také zajistit prostor pro Vaši soukromou či firemní akci, vyjížďku s průvodcem, odborné kurzy jízdy za účasti některého z předních profesionálních jezdců, úschovu vašeho kola po dobu testováni zdarma.

Z každého Vašeho nákupu či využité služby u nás přispíváme na rozvoj a údržbu stezek.


Jak se k nám dostanete?

Od Frýdlantu po hlavní silnici příjezd na náměstí, z náměstí směr Jindřichovice, po 100 m na první křižovatce vpravo, pak 1150 m stále rovně až k lesu. Možno také sledovat místní značení na hnědých směrovkách, které Vás dovedou k odbočce za náměstím, nebo sledujte poutače na Centrum U Kyselky.

Přes Jizerské hory kolem přehrady Souš a chaty Smědava, přes Bílý Potok, v Hejnicích vpravo na Lázně Libverda, kolem Obřího Sudu, přes Přebytek a Ludvíkov do Nového Města pod Smrkem. Zde dále podle místního značení směrem ke Kyselce.

Z Polska ze Sklarske Poreby směrem na Swieradow Zdroj a hraniční přechod Nové Město pod Smrkem. Zde podle místního značení ke Kyselce.

MěsícDenČasPříznak
Duben So - Ne 9:00 - 17:30 otevřeno
Květen - Září Po - Ne 9:00 - 17:30 otevřeno
Říjen So - Ne 9:00 - 17:30 otevřeno
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load