Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Autocamp Sedmihorky

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: trezor Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: konferenční služby

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce Vybavení kempu: restaurace Vybavení kempu: elektřina Vybavení kempu: obchod Vybavení kempu: hřiště, sportoviště Vybavení kempu: dětské hřiště Vybavení kempu: ohniště Vybavení kempu: toalety Vybavení kempu: sprchy Vybavení kempu: kuchyňka Vybavení kempu: pitná voda Vybavení kempu: teplá voda Vybavení kempu: lednice Vybavení kempu: televize Vybavení kempu: výlevka chemického WC Vybavení kempu: bezbariérový přístup Vybavení kempu: možnost platby kartou Vybavení kempu: internet

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina Vybavení chatek: WC Vybavení chatek: kuchyňka Vybavení chatek: nádobí Vybavení chatek: lednice Vybavení chatek: sprcha Vybavení chatek: lůžkoviny

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lodí

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 262
Kapacita chatek: 242
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet chatek celkem: 62
Počet 2 lůžkových chatek: 10
Počet 3 lůžkových chatek: 13
Počet 4 lůžkových chatek: 30
Počet vícelůžkových chatek: 9

mailKarlovice

Sedmihorky 72, Karlovice, 511 01

Telefon:+420 481 389 162
E-mail:camp@campsedmihorky.cz
podhaj@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
Autocamp Sedmihorky poskytuje celoroční ubytování v překrásném prostředí lesů a skal CHKO Český ráj, v centru deseti skalních měst zapsaných do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Celá tato oblast je hojně navštěvována milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a horolezectví. V zimní sezóně je poblíž několik lyžařských vleků a běžecké stopy v blízkém okolí.

Ubytování:

Kemp nabízí ubytování několika typů:

Ubytování na Podháji

Turistický penzion Podháj je umístěn v klidném prostředí uprostřed lesa cca 12 minut procházkovou chůzí od kempu , vedle nedalekého rybníčku Židlíku, naproti Josefovu pramenu. Odsud vás cesty dovedou přímo do krásného prostředí Českého ráje (nádherná příroda, skály, lesy, hrady, rybníky i lesní zvěř). Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích je vhodné pro turisty, školy v přírodě, rodiny s dětmi a různé zájmové skupiny. V každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou a malou chladničkou. Na každém patře se nacházejí společná sociální zařízení, jak pro muže, tak i ženy. V přízemí najdete společenskou místnost s barem pro ubytované. Ubytování je možno objednat i se stravováním (snídaně, večeře nebo polopenze). Hosté Podháje mohou využívat všech služeb, koupání a programů Autocampu Sedmihorky. Parkování je možné přímo před budovou.

Chaty Karina a Flora

Patrové, prostorné chaty s balkonem a přízemní verandou pro 7 osob. Je zde kuchyňka se základním nádobím, lednice, stolek s křesílky, skříně, sociální zázemí (WC a sprchový kout), topení.

Malé chatky

2-, 3- a 4- lůžkové chatky, kde je stolek se židlemi, skříň, polička, lednice. Ve všech chatkách je nově k dispozici i elektrická zásuvka. V recepci jsou k zapůjčení elektrické přímotopy pro chladnější dny. Letní a zimní cena od je uvedena za dvoulůžkovou chatku.

Rodinné stany

V létě můžete v kempu využít pobytu pod stanem, avšak bez nutnosti do vybavení investovat. Vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.  V kempu vám jsou k dispozici 2 stany pro 4 osoby ideálně pro rodinu se 2 dětmi).
Vratná kauce za stan 1.000 Kč. O prázdninách je možné rezervovat pobyt pouze na týdenní turnusy od soboty do soboty.

Karavanová stání

Cca 70 vyznačených ploch pro karavany. Elektrické přípojky (16A), výlevka pro chemická WC, servisní stání pro obytná auta s vlastní nádrží.
Mimosezónní provoz za zvýhodněné ceny.

Mobilní domky

Prostorný přízemní domek pro 6 – 8 osob s množstvím úložného prostoru. Splachovací WC, umyvadlo a sprchový kout, kompletně vybavená kuchyň – lednice, čtyřplotýnkový vařič, trouba, digestoř, nerezový dřez a základní nádobí. Ložnice – tři pokojíčky, každý se dvěma postelemi (v jedné palandy) + rozkládací gauč.
U domku je teráska s venkovním sezením, ideální pro rodinu s dětmi.

Stanové louky

Louky jsou vyhrazeny pouze stanům. Kdo chce mít svůj dopravní prostředek na očích, může parkovat podél cest, které stanové louky lemují.

Indiánská týpí

Pro malé i velké dobrodruhy máme připraveny 2 indiánská týpí. V každém je 5 dřevěných roštů na které si položíte vlastní spacák a karimatku. Další osoby se můžou vyspat na zemi, ale je to na úkor prostoru. Cena je za celé typí na noc bez rozdílu počtu osob, které jej obývají.

Stany s podsadou

Pro lehkonohé poutníky bez vlastních stanů. 2 lůžka – čalouněné postele bez lůžkovin, které nelze dát k sobě. Je mezi nimi ulička, na zemi je dřevěná podlážka. Nezapomeňte si vlastní spacáky a karimatky!

Aktivity:

V areálu je rybník s písčitou pláží vhodný na koupání i rybolov. Jsou zde dvě centrální budovy , sociální zařízení, WC a sprcha pro tělesně postižené, baby room, centrální kuchyňka, jídelna, prádelna s automatickou pračkou, hřiště, prolézačky, pískoviště, půjčovna kol, sportovních potřeb a lodiček, minigolf, stolní tenis, venkovní ohniště, informační centrum, pojištěná úschovna kol, restaurace a kiosky.

Minigolf je v provozu v hlavní sezóně od 1. 5. - 30. 9. Na zimu se minigolf zazimovává. Je nutné se telefonicky předem objednat.

Výhodou kempu jsou dvě podkrovní klubovny, které se dají využít pro semináře, školení nebo akce ekocentra. O prázdninách zde probíhají letní programy.

Nově otevřená dětská herna Mlýn nabízející tobogány, klouzačky, trampolíny v místnosti 12,5 metrů vysoké. 

Při kempu pracuje Středisko ekologické výchovy s farmovým chovem zvířat. Přímo vedle areálu můžete vidět poníky, ovce či kozy.

V kempu je k dispozici bankomat.

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load