Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: společná koupelna Vybavení: WiFi Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 31
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 2

Pokud hledáte klidné místo v přírodě, kde se probudíte do krásného rána doprovázeného zvukem ptáků a šuměním lesa, jste tu správně. Chatu Kopanina najdete na stejnojmenném vrchu Kopanina v obci Pulečný v Českém ráji. Kopanina je vyhlášeným turistickým cílem. Díky kombinaci občerstvení se zahrádkou, ubytování, prostorné zahrady s ohništěm a společenských prostor je také dokonalým místem pro svatby, rodinné oslavy nebo setkání větších skupin.
Co u nás najdete
Chata Kopanina skvělým místem pro svatby, rodinné oslavy nebo skupiny (školní výlety, firemní akce).
 • Ubytování až pro 33 osob
  Nabízíme dvě kategorie ubytování
  - 2 stylové apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, s výhledem na Český ráj nebo se vstupem na prostornou terasu a s výhledem do zahrad
  - 3 jednoduché pokoje se společným sociálním zařízením a sprchou

 • Bar s posezením a venkovní zahrádkou
  K dispozici je také prostorná zahrada s ohništěm. Ze zahrady se dostanete k lesní cestě, která vede přímo k rozhledně Kopanina. Odtud můžete vidět krásy Českého ráje z ptačí perspektivy.

 • Občerstvení
  Nabízíme jednoduchá domácí jídla, něco sladkého ke kávě, alkoholické i nealkoholické nápoje, točené pivo, domácí limonády a zmrzlinu. Zázemí naší kuchyně a baru s výčepním zařízením je připraveno pro větší akce a oslavy. Pro soukromé oslavy připravíme občerstvení dle vašeho gusta.

 • Parkováni 
  Možnost parkování je zajištěna přímo u objektu. 

 • Půjčovnu koloběžek a infocentru
  Výlety na koloběžkách z vrchu Kopanina do údolí řeky Jizery patří k oblíbeným aktivitám návštěvníků Maloskalska. V kombinaci s výletem na lodi si užijete krásný celodenní výlet malebnou krajinou Českého ráje.

 • Sál s podiem a tanečním parketem

 • Free Wi-Fi
Chata Kopanina je součástí unikátní sítě sportovně-rekreačních zařízení SUNDISK family.
Díky provázanosti se službami našich ostatních provozoven nabízíme zážitky nabité programy pro skupiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load