Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Hotel Zámek Svijany

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: výtah Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

mailSvijany

Svijany 30, Svijany, 463 46

Telefon:+420 481 770 703
GSM:+420 739 589 799
E-mail:hotel@zameksvijany.cz
Web:www.hotelzameksvijany.cz
Kde jinde byste našli lepší ubytování, než na zámku? Vyzkoušejte nový hotel na zámku ve Svijanech. Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje. Je vzdálen cca 50 minut autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem zámku, který je ideálním místem nejen pro romantické chvíle ve dvou, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi.

Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je ideální na krátkou procházku nebo piknik. Hotel & Zámek Svijany má otevřenou stálou expozici zaměřenou na archeologii, historii zámku a jeho okolí, historii pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a další zajímavosti. Ubytování u pivovaru má svou jedinečnou atmosféru a slibuje mimořádný a nezapomenutelný zážitek.

Romantické svatby i zážitkové firemní akce

Areál Zámku Svijany je multifunkčním prostorem, který pořádá romantické svatby v zámecké kapli či zahradě. Hotel & Zámek Svijany je také častým místem firemních akcí, teambuildingů, konferencí a školení. Firmám nabízí stabilní zázemí, kapacitu 85 osob (prostory Zámeckého šenku), posezení u venkovního grilu, teambuildingové programy aj. Hotel & Zámek Svijany je však připraven i na nejmenší účastníky, a to jak venkovním dětským hřištěm a rozsáhlou zámeckou zahradou, tak vybavením pokojů a vstřícností personálu.

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load