Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu Český ráj dětem. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály.

Nové stránky www.ceskyrajdetem.cz  jsou koncipovány skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku.

Společně s rodiči pak mohou děti plánovat výlety po Českém ráji. Na webu nechybí informace o filmových místech v regionu, pohádkovém Jičínu nebo akci Český ráj dětem, která každým rokem otevírá novou turistickou sezonu. Samozřejmostí webu jsou aktuality a kalendář akcí.

V sekci Za pověstmi Českého ráje jsou uvedeny podrobné informace o motivační hře, v rámci které mohou malí návštěvníci v regionu sbírat razítka do Cestoknížky a soutěžit o upomínkové předměty. Web bude postupně doplňován o další pohádkové lokality našeho regionu tak, aby návštěvníci měli o nabídce pro rodiny s dětmi ucelený přehled.
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load