Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

V Městské galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě budou zářit hvězdy

Železný Brod

náměstí 3. května 1, Železný Brod, 468 22

Telefon:+420 483 333 999
GSM:+420 778 527 000
... Nevěříte? Tak se přijďte přesvědčit.
Od 18. března do poloviny dubna zde bude k vidění výstava mapující historické události spojené s kostelíkem sv. Jana Nepomuckého na Poušti. Netradiční název výstavy „Pět hvězd na Poušti“, odkazuje na pět témat, kterým bude výstava věnována. Krom historie, se seznámíte ze současností, uvidíte kroje šité přímo pro kostelíčkovou květnovou pouť i předměty používané při mši svaté. Bezesporu největším lákadlem bude kopie oltářního obrazu ve skutečné velikosti a samotný originál oltáře.

Posledních 14 dní v dubnu (23.–30. 4.) nám Skautské středisko Údolí Železný Brod představí svoji činnost v kontextu stoleté historie skautingu v našem městě.

Výtvarnice Lada Semecká přizvala k výstavě Rukopis tvaru dva své kolegy – Báru Křivskou a Stanislava Müllera. Jejich výstava bude ukázkou neokázalosti, soustředěnosti a emoční hloubky, kterou zachytili ve svých vystavených objektech. Mladí umělci vystavuji v galerii od 4. 5. do 25. 6. 2022.

Během letních prázdnin (2. 7.–28. 8.) si budete moci v galerii vybrat model z módních přehlídek Made in Jablonec. Na výstavě Skleněná šatna bude zmapováno všech devět let módních přehlídek, při kterých svoji kreativitu představily bižuterní a šperkařské firmy, módní salony i odborné školy. Tak se přijďte krásně obléknou i vy...
Všechny výstavy si můžete prohlédnout s interaktivním průvodcem – hrou Galerijní RADOvánky. A během letní výstavy se můžete zapojit do slosování o šperky, právě od vystavujících firem.

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load