Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Český ráj na veletrhu ve Wroclawi

Ve dnech 6. až 8. března 2022 se po delší odmlce způsobené epidemií koronaviru uskutečnil letošní první zahraniční veletrh za účasti zástupce Českého ráje. Na veletrhu MTT Wroclaw se Český ráj prezentoval společně s Krkonošemi na stánku Královéhradeckého kraje.

Na stánku byly připraveny materiály v polské jazykové mutaci – Zlatá stezka Českého ráje, Skalní města, Hrady a zámky, Jičín vč. Albrechta z Valdštejna, image katalog a další. K dispozici byly také materiály Královéhradeckého kraje, Krkonoš, Orlických Hor, Kladského pomezí, Podkrkonoší a Broumovska. Návštěvníci se dotazovali především na mapy, skalní města, tipy na cykloturistiku a méně známá místa pro výlety. Součástí veletrhu byl také doprovodný program pro dospělé (hudba, přednášky, vaření), i pro děti (soutěže, animační vstupy).

Pořadatelé i vystavovatelé s trochou napětí sledovali, zda si po delší pauze veletrh najde své návštěvníky. Tyto obavy se naštěstí nepotvrdily a návštěvnost veletrhu byla velmi vysoká, a to zejména v pátek, kdy byly mezi návštěvníky i školy a různé spolky. „Potvrzuje se také, že i přes rostoucí využívání on-line nástrojů v podobě webů a sociálních sítí nelze veletrhy a prezentační akce už kvůli možnosti osobního setkání se zástupci destinací opomíjet,“ shrnula Jitka Kořínková ze Sdružení Český ráj.

V nejbližší době budete moci prezentaci Českého ráje navštívit na veletrzích:

* Holiday World Praha (18.–20. března), stánek Libereckého kraje

* For Bikes Praha (25.–27. března), stánek Libereckého kraje

* Euroregion Tour Jablonec nad Nisou (1.–2. dubna)

* Konvent´a Löbau (23.–24. dubna)


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen waylogotyp-pruhled-web_square.pngCzechRepublic
 
load