Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: konferenční služby

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 1 000 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 27
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 5
Počet apartmá: 4

Hotel Spálov najdete na krásném místě v Českém ráji, na soutoku Kamenice s Jizerou a přímo u Riegerovy stezky. Ta vede údolím Jizery a od roku 2005 je součástí evropského geoparku UNESCO Český ráj. V hotelu je také restaurace a menší infocentrum s půjčovnou sportovního vybavení.

Spálov je místem, kde se setkávají výletníci různých zájmů. Někteří míří pěšky do oblíbených turistických míst, jiní sem přijeli na kole nebo na koloběžce. Potkáte tady i vodáky, kteří přijeli za zážitky na kánoích nebo na raftech.

K večeru se atmosféra tohoto místa zcela mění a jeho krásu si můžete užívat sami. Pokud máte rádi přírodu, chcete usínat za šumu řeky, lesa a probouzet se za zpěvu ptáků, budete nadšeni. Divoký večerní život však nikde v okolí nehledejte.

Co u nás najdete

 • Ubytování až pro 27 osob 
  Nabízíme ubytování ve zcela nových apartmánech a ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita ubytovací části hotelu je až 27 lůžek.
 • Restaurace
  Najdete u nás jednoduchá domácí jídla, něco dobrého ke kávě, alkoholické i nealkoholické nápoje, moravská vína a české pivo.
 • Infocentrum, půjčovna lodí a koloběžek
  Podspálov, místo, kde svoji vodu spojují dvě řeky, je oblíbenou lokalitou vyhledávanou turisty, cyklisty, ale především vodáky. Ti zde začínají svoji plavbu po Jizeře. Pokud máte rádi divokou vodu, využijte splouvání Kamenice v jarních měsících. Tady, na krásném místě přímo u hotelu Spálov, se Kamenice potkává s Jizerou. V hotelu si můžete půjčit koloběžky KOSTKA a kánoe SAMBA. Jizeru můžete splouvat ze Spálova až do Dolánek. Pro kratší výlet zvolte variantu ze Spálova do Železného Brodu. Tam lodě vrátíte, vyměníte za koloběžky a na nich přijedete zpět do Spálova. Váš sportovní zážitek pak bude dvojnásobný ;)
 • Parkování 
  Přímo před hotelem. 
 • Free Wi-Fi

Půjčovna v hotelu Spálov je součástí unikátní sítě sportovně rekreačních a ubytovacích zařízení SUNDISK family

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load