Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Železnobrodský jarmark

mailŽelezný Brod

Malé náměstí, Železný Brod, 468 22

Telefon:+420 483 333 999
E-mail:info@zelbrod.cz
Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se v našem městě uskuteční slavný ŽELEZNOBRODSKÝ JARMARK v termínu 10.–12. 6. 2022.

Termín našeho Železnobrodského jarmarku se pomalu, ale jistě blíží. Rádi se s vámi o letošní program podělíme.

Výběru interpretů jsme věnovali veliké úsilí, na své si proto jistě přijdou návštěvníci všech věkových skupin. Páteční program odstartuje rocková kapela Seven z Mladé Boleslavi, od kterých si žezlo převezme pražská kapela WE2, a jako poslední nám zahrají železnobrodští Revival 60´s.

V sobotu budeme pokračovat oblíbenou tradicí, kdy starosta města předá z balkonu radnice jarmareční práva ochotníkům z divadelního spolku Tyl. Dále se už budeme jen veselit. V KC Kino od 14. hodin začne Multižánrový festival. A během dopoledne se o hudební program postará dechová hudba Broďanka, kterou vystřídají kapela Broky Františka Kanečka, Ewa Farna s Tribute Band, Heidi Janků, Franta Dědeček se skupinou Voliéra. Doufáme, že si užijete i skvělou show dalších skupin Vanua2, kapela F. A. Kinga. a rocková kapela Logr Vás bude bavit celou noc.

Hudební neděli zahájí country-folková kapela Nabitý baterky a následně Poutnicí z Brna. Jako poslední zahraje rocková kapela O-Way.

Kompletní line-up jarmarku, včetně všech dalších důležitých informací je již zveřejněn na webových stránkách města www.zeleznybrod.cz.
  Mimo jiné návštěvníky čeká stánkový prodej všeho druhu, prodej a ukázka výroby řemeslných výrobků, lidové hospody a atrakce po celém našem městě.
  Tak tedy, jak by se řeklo kdysi …. „Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se opět v našem městě koná slavný ŽELEZNOBRODSKÝ JARMARK 2022“. Přejeme všem líbezné užití kratochvílí, nákupů, dobrého jídla i pití, veselé mysli a družné zábavy.
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load