Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Turistické noviny z Českého ráje 2022 jsou tu pro vás

Sdružení Český ráj i letos připravilo ve spolupráci s informačními centry a dalšími partnery v regionu letní Turistické noviny. Letošní noviny s ohledem na třicetileté výročí Sdružení více představují aktivity spolku.

Na 40 stranách získají čtenáři informace o projektu Po stopách Albrechta z Valdštejna, novinky k putování za pověstmi Českého ráje i projektu Greenway Jizera. Nechybí tradiční rozhovor s osobností regionu, tentokrát věnovaný Dominiku Feštrovi, který jako potomek šlechtické rodiny Schliků pečuje o Prachovské skály.

V novinách mají svou prezentaci noví nositelé značky Regionální produkt Český ráj. Čtenáři tu také najdou spoustu tipů na výlety na méně známá místa, například na Semilsko, železnobrodské Trávníky či na Hodkovicko. 

Samozřejmostí jsou jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol, přehledná mapka a kalendář kulturních a společenských akcí v Českém ráji.

V rámci výročí Sdružení pak čtenáře i návštěvníky regionu spolek srdečně zve na letní cestovatelské večery s fotografkou Pavlou Bičíkovou na téma Český ráj – známý neznámý. 

Podrobné informace k akci jsou na straně 3 novin.

Přehledy památek a turistických cílů jsou vzhledem k velkému rozsahu ponechány pouze v elektronické verzi novin, která je zdarma ke stažení zde:

www.cesky-raj.info/cs/o-regionu/propagacni-materialy/turisticke-noviny-2022.html

Noviny ve formě flipbooku najdete na tomto odkazu: e-brozury.cesky-raj.info/noviny2022

Tištěné Turistické noviny Český ráj 2022 jsou k dostání na všech infomačních centrech regionu, vybraných turistických cílech a u členů Sdružení Český ráj.


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load