Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Hola, hola divadlo nás k sobě volá...

Železný Brod

nám. 3. května 1, Železný Brod, 468 22

Telefon:+420 483 333 999
Na prknech, co znamenají svět, se v Městském divadle Železný Brod bude hrát...

             Již 19. října vám Pražské divadlo Palace představí, divadelní hru Neperte se, prosím vás! Která vás vtáhne do příběhu o třech sourozencích kteří po smrti svého otce, zjišťují  že všechen jeho majetek odkázal tajemné Nině Yablonsky. Kdo to je? A proč k ní byl otec tak štědrý na úkor svých dětí? Podaří se ji vypátrat a přesvědčit, aby se své části dědictví vzdala? A není to celé jen velký podvod otcova advokáta?

Hrají: Martina Hudečková/Zuzana Slavíková, Zuzana Kajnarová, Miroslav Etzler, Ladislav Hampl, Kateřina Holánová a Jaroslav Vlach/Jan Szymik/Miloš Kopečný

Středa 9. listopadu bude od 19 hodin patřit humoristům. Na pódiu vystoupí agentura VIP ART Company s komedií Královny. V  jednom lázeňském pokoji se sejdou vinnou havárie vodovodního potrubí tři sociálně i generačně rozličné ženy. Každá z hrdinek má odlišný problém, přesto však mají cosi společného – všechny byly v nedávné době vystaveny zlomovým životním okamžikům a teď stojí před nelehkým úkolem – naučit se žít své nové životy.

Hrají: Jana Boušková, Vilma Cibulková, Karolína Půčková.

 V pondělí 19. prosince bude na pódiu od 19 hodin divadlo ADVERTE Praha se svou hrou Prachy. Veselá komedie o penězích, které nás přivádí k šílenství. Bezstarostný pár Bruno a Laurence objeví jednoho večera v obýváku peníze. Ani jeden z nich je tam ale nepoložil. Od té chvíle se každý den objevují další a další bankovky, jako kdyby padaly z nebe. Odkud se ty peníze berou? Co Bruno s Laurence udělali, aby si je zasloužili? Je to náhlé štěstí anebo prokletí? A taky je tu zmatená uklízečka Tereza se silným španělským přízvukem. Bláznivá jízda může začít.

Hrají: Míša Kuklová, Felix Slováček jr., Martin Sochor, Lucka Vojtová.

 

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load