Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Železnobrodská divadelní krasojízda

mailŽelezný Brod

náměstí 3. května 1, Železný Brod, 468 22

Telefon:+420 483 333 999
GSM:+420 778 527 000
E-mail:kultura@zelbrod.cz
Web:www.zeleznybrod.cz
Na prknech, co znamenají svět, Městského divadla v Železném Brodě se bude hrát...


Ve středu 19. října pobaví všechny diváky herci z Pražského divadla Palace ve výborné komedii Neperte se, prosím vás! Přijďte a třeba něco málo z dědictví mrtvého otce připadne i vám. Protože jak se sami tři sourozenci (Z. Slavíková, M. Etzler a L. Hampl) přesvědčí – oni dědit rozhodně nebudou!

Sychravý listopad zahájíme 9. listopadu komedií Královny. Přijďte se podívat jaké veselo může být na lázeňském pokoji kde se sejde V. Cibulková, J. Boušková a K. Půčková, tři výborné Pražské herečky.  

V sobotu 26. listopadu se po Vánočních trzích ohřejete v divadelní Dámské šatně. Hru Arnošta Goldflama představí Železnobrodský ochotnický spolek Tyl.

A pozor! Prosinec nám „nachumelí“ opravdu hodně nabitý divadelní program. V pondělí 5. prosince nám sněhovou krasojízdu zahájí malé tanečnice a divadelníci z Literárně dramatického oboru ZUŠ Železný Brod svým vánočním vystoupením a 20. prosince nám ji žáci z hudebního oboru uzavřou.

Ale mezitím bude… následovat Kouzelnická show Magic Alexe. Když ne vaše tajné přání, tak 100% úsměv na tváři vám Aleš Březina vykouzlí v sobotu 10. prosince.

Na to, jak se slaví Vánoce ve vesnické chalupě se děti a žáci z našich školských zařízení podívají 13. prosince. Inspirovat se Liduščiným divadlem však může i široká veřejnost. Tu, ale chceme nalákat především na hru Prachy jako by z nebe padaly. V pondělí 19. prosince totiž M. Kuklová, F. Slováček, náš broďák M. Sochor a L. Vojtová zajistí, že peníze budou chumelit i v tom našem divadle. A to jako vážně? Vážně! Přijďte se veselou komedií o penězích nechat přesvědčit a trochu si přilepšit na vánoční dárky… protože opravdu budou z našeho divadelního nebe padat!

 

P.S. Veškerá divadelní představení jenom u nás uvidíte opravdu za hubičku. Nevěříte? Přesvědčte se na www.zeleznybrod.cz nebo na www.e-vstupenka.cz.


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load