Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Sychravý podzim se vás v Železnobrodském divadle nedotkne,...

mailŽelezný Brod

náměstí 3. května 1, Železný Brod, 468 22

Telefon:+420 483 333 999
E-mail:kultura@zelbrod.cz
Web:www.zeleznybrod.cz
... protože u nás je krásně teplo a veselo.

Přesvědčit se o tom, můžete 9. listopadu na komedii Královny. Zjistíte jaká zábava může být na lázeňském pokoji, kde se sejde V. Cibulková, M. Hudečková a K. Půčková, tři výborné herečky z pražského divadla.  

V sobotu 26. listopadu se po Vánočních trzích pobavíte v divadelní Dámské šatně. Hru Arnošta Goldflama z běžně nepřístupných divadelních prostor představí Železnobrodský ochotnický spolek Tyl.

A pozor! Prosinec nám „nachumelí“ opravdu hodně nabitý divadelní program. V pondělí 5. prosince nám sněhovou krasojízdu zahájí malé tanečnice a divadelníci z Literárně dramatického oboru ZUŠ Železný Brod svým vánočním vystoupením a 20. prosince nám ji žáci z hudebního oboru uzavřou.

Ale mezitím bude… Kouzelnická show Magic Alexe. Když ne vaše tajné přání, tak 100% úsměv na tváři vám Aleš Březina vykouzlí v sobotu 10. prosince.

To, jak se slaví Vánoce ve vesnické chalupě se děti a žáci z našich školských zařízení dozví 13. prosince. Inspirovat se Liduščiným divadlem však může i široká veřejnost. Tu, ale chceme nalákat nejen na Vánoční koncert Broďanky ve čtvrtek 8. prosince, ale především na hru Prachy jako by z nebe padaly. V pondělí 19. prosince totiž M. Kuklová, F. Slováček, náš broďák M. Sochor a L. Vojtová zajistí, že peníze budou chumelit i v tom našem divadle. A to jako vážně? Vážně! Přijďte se veselou komedií o penězích nechat přesvědčit a trochu si přilepšit na vánoční dárky… protože opravdu budou z našeho divadelního nebe padat!

Na prknech, co znamenají svět, Městského divadla v Železném Brodě se ještě 8. prosince dopoledne žáci naučí pár triků od Čarodějova učně z pražského divadla D21. I u tohoto umění může být přítomna široká veřejnost.

Pokud se vám u nás zalíbí, můžete jako dárek pod stromeček svým známým věnovat vstupenky na lednová představení. Bavič Zdeňek Izer totiž již 25. ledna vybalí svůj program „Na plný coole“ a ochotnické spolky představí svoji činnost v termínu 28.–29. ledna při Železnobrodských divadelních hrách.

 

P. S. Veškerá divadelní představení jenom u nás uvidíte opravdu za hubičku. Nevěříte? Přesvědčte se na www.zeleznybrod.cz nebo na www.evstupenka.cz.


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load