Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Turistické noviny Český ráj 2023

Sdružení Český ráj pro tento rok opět připravilo Turistické noviny ve spolupráci s informačními centry a dalšími partnery v regionu. Novinkou je propojení Turistických novin Českého ráje a turistických novin Turnovska do jednoho společného materiálu. Podoba tohoto již tradičního průvodce pro návštěvníky regionu bude tedy přehlednější. Přejeme příjemné čtení.

Na 44 stranách najdou na čtenáři aktuální informace o projektu Greenway Jizera, připomenou si oblíbené turistické hry Putování za pověstmi Českého ráje a Po stopách Albrechta z Valdštejna a osvěží si zásady chování ohleduplného návštěvníka. Nechybí oblíbený rozhovor - tentokrát se známým hercem a milovníkem Českého ráje Jiřím Štréblem.

V novinách je uveden přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a podrobněji jsou zde představeni čerstvě certifikovaní výrobci.

Čtenáři tu také najdou nabídku pestrého letního kulturního vyžití ve městech, spoustu tipů na výlety na známá i méně známá místa. Kromě Turnovska, Jičínska či centrální části Českého ráje se zájemci mohou blíže seznámit s nabídkou Železného Brodu, Lomnice nad Popelkou, své novinky představují zámek Svijany či Metalové sympozium v Mladé Boleslavi.

Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a přehledná mapka s trasami, kudy v Českém ráji vedou.

Na základě poptávky ze strany návštěvníků byly do novin vráceny kompletní přehledy památek a turistických cílů a vybraný přehled kulturních akcí. Elektronická verze novin je zdarma KE STAŽENÍ

Turistické noviny 2023 ve formě FLIPBOOKU najdete ZDE.

Tištěné Turistické noviny Český ráj 2023 jsou k dostání na všech infomačních centrech regionu, vybraných turistických cílech a u členů Sdružení Český ráj.


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load