Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Ubytování Terezka

Vybavení ubytování

Vybavení: společná koupelna Vybavení: TV na pokoji Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: parkoviště

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových: 4

mailHrubá Skála

Hrubá Skála 49, Hrubá Skála, 511 01

GSM:+420 736 777 413
+420 605 955 205
E-mail:h.lamacova@email.cz
Ubytování Terezka leží v centru turistického regionu Český ráj, mezi obcemi Hrubá skála a Doubravice. Ubytování Terezka je sezónní, je otevřeno pouze mimo topné období.

Ubytování Terezka - ubytování:

Ubytování Terezka je apartmánového typu. K dispozici jsou 4 čtyřlůžkové apartmány se společným moderním sociálním zařízením a vybavená kuchyňka (varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazničkou, kávovar, varná konvice, nádobí). Pokoje vybaveny televizí se satelitním příjmem.

Ubytování Terezka - další vybavení:

Dále je k dispozici venkovní posezení s grilem, pergola, velká zahrada, rybníček s možností koupání, a dětský koutek. Parkování je možné přímo u objektu pod uzavřením.

Ubytování Terezka - aktivity:

V sousedství ubytování Terezky jsou tenisové kurty (50 m). Dále je možné koupání v Lázních Sedmihorky  4 km, jízda na koních 3 km. Obchod 250 m, restaurace 500 m.  Na dosah je Nedaleko Hruboskalské skalní město se Zlatou stezkou Českého ráje, rybníky (Podtrosecká údolí), hrady a zámky (Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, Kost, Potštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec).  Ubytování Terezka je ideální pro malou skupinu nebo společnou dovolenou dětmi. Optimální poloha vybízí k  provozování turistiky a cykloturistiky.

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load