Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

DETESK s. r. o. Železný Brod je společnost zabývající se zpracováním tvrdé boritokřemičité skloviny typu 3,3 a dřevovýrobou, sloužící hlavní sklářské výrobě.

Z boritokřemičitých trubic, tyčí, nebo profilů vyrábíme výrobky pro využití jednak k dekoračním a reklamním účelům, příkladem mohou být foukané láhve určené převážně k plnění alkoholickými nápoji, některé druhy skla stolního, nebo ozdobného. Druhou stejně významnou oblastí je využití našich výrobků pro technické účely, ať již jde o klasické sklo laboratorní, technické výrobky s vysoce speciálním použitím, nebo širokou škálu produktů využívaných v osvětlovací technice. Žádaným doplňkem zejména foukaných láhví se stalo dřevo v různé podobě. Reakcí na tuto skutečnost bylo zavedení technologie dřevovýroby do výrobního programu společnosti v r. 2004. Produkce směřuje v převážné míře na export do celého světa. Značné úsilí soustřeďujeme na posilování pozice značky DETESK jako symbolu jedinečnosti a kvality ve spojení se seriózností a spolehlivostí.

Exkurze:

V rámci turistického programu mohou návštěvníci během hodinové prohlídky zhlédnout nejenom práci sklářů, ale v klidném prostředí výstavních prostor se také seznámit s vývojem společnosti i s historií. Exkurze se koná pro minimálně 4 osoby po telefonické objednávce. Cena exkurze je 40 Kč/dospělí, 25 Kč/děti, studenti a senioři, 100 Kč/rodina. Kontaktní osoba: Renata Kadlecová, renata.kadlecova@detesk.cz, tel: 483 391 172

Firemní prodejna, galerie, muzeum Železný Brod:
Firemní prodejna s galerií a muzeem se nachází na náměstí 3. května v Železném Brodě. Kromě prodejny v přízemí Vás rádi přivítáme i v dalších prostorách domu, které slouží jako stálá expozice skla vztahujícího se k Železnému Brodu a také v galerii nacházející se v podkrovních prostorách. Součástí objektu je i vinotéka, která nabízí francouzská a italská vína. 
Adresa: Náměstí 3. května č.p. 20, Železný Brod 468 22
Otevírací doba: PO-NE – 9.00 – 17.00
e-mail: prodejna@detesk.cz
tel. +420 731 518 351
Web: www.galerie.detesk.cz

Firemní prodejna Liberec:
Firemní prodejna v NG Plaza Liberec
Adresa: Obchodní Centrum PLAZA; Palachova 1404/2, Liberec 460 01
Otevírací doba: PO-NE – 9.00 – 20.00
e-mail: prodejna.lbc@detesk.cz
Tel.: +420 734 570 137
Web: www.detesk.cz

 

 

MěsícDenČasPříznak
všechny měsíce Po - Pá 7:00 - 12:30 otevřeno
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load