Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Bio Verich, s. r. o.

mailTurnov

Trávnice 169, Turnov, 511 01

GSM:+420 602 100 068
E-mail:info@bioverich.cz
Web:www.bioverich.cz
Jablečné nápoje, jablka, čerstvé i sterilované patizony, dýně Hokkaido, česnek. Vše v BIO kvalitě.

V roce 2004 vysadil Jan Verich pod Kozákovem jabloňový sad. Dnes již můžete ochutnat nejen výborná jablka, ale i bio mošty a bio ovocné šťávy hned v několika příchutích. V režimu ekologického zemědělství se dále věnuje i pěstování a zpracování bio zeleniny. Všechny jeho produkty i výrobky jsou certifikovány kontrolní organizací KEZ o.p.s.

V roce 2014 ovocná šťáva „jablko + muchovník olšolistý“ vyhrála nejen kategorii nápojů v soutěži o Regionální potravinu Libereckého kraje, ale získala i ocenění „Dětská chuťovka 2014“, které udělují výhradně děti. Sterilované bio patizony získaly ocenění „Česká chuťovka 2014“ . V roce 2015 se staly nositely značky Regionální potravina LK a jako celkoví vítězi soutěže Výrobek roku Libereckého kraje 2015 se mohou pyšnit označením „Nejlepší výrobek Libereckého kraje z odvětví potravinářství-zemědělství roku 2015“.

Kombinace výše zmíněných ocenění spolu se značkou Bio dokazuje, že výrobky Jana Vericha jsou nejen určeny pro každou věkovou kategorii, ale jsou i zdravé, kvalitní a chutné.

Všechny produkty si můžete zakoupit v okolních prodejnách zdravé výživy, v regionálních prodejnách nebo ochutnat v mnoha restauracích Libereckého kraje. Podrobné informace nejen o prodejních místech naleznete na stránkách www.bioverich.cz.


 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load