Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Lanový park Janské Lázně

mailJanské Lázně

Janské Lázně, 542 25

GSM:+420 731 655 430
E-mail:info@ski-school.cz
Web:www.ski-school.cz
Lanový park Janské Lázně je umístěn ve stromech a skládá se z cca 40 překážek ve dvou okruzích. Městečko Janské Lázně najdete v regionu Krkonoše.
Lesní lanový park

Lanový park ve stromech se skládá ze 36 překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních a na snowboardu. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě přejezdů na kladce.

Velký lanový park

Celý lanový park je rozdělen do dvou okruhů: krátký a dlouhý.

Krátký okruh trvá přibližně 45 minut a má 14 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladkové lanovky. 

Dlouhý okruh má 36 překážek ve výšce 4–12 m a trvá přibližně 2 hodiny, při kterých si vyzkoušíte i jízdu na snowboardu. Je jištěn ferratovým systémem, se kterým vás naučí pracovat naši instruktoři na trenažeru ještě před výstupem do lan. 

Lanový park je určen osobám nad 140 cm výšky. Osoby mladší 15 let mohou v parku z bezpečnostních důvodů lézt pouze v doprovodu zletilé osoby nebo si můžete jako průvodce objednat našeho instruktora. Instruktora je potřeba rezervovat předem.

DĚTSKÝ LANOVÝ PARK - BABYPARK

Dětem pod 140 cm nebyl doposud přístup do lanových parků kvůli výškovému omezení povolen. V Janských Lázních postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 cm do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

Horolezecká stěna se nachází u centrálního parkoviště kabinové lanovky na Černou horu. Vstupenky zakoupíte v hlavní kanceláři v Hotelu U Kabinky.Vstupné

Malý okruh
Plné vstupné:330,00 CZK
krátký okruh: instruktor 250 Kč dlouhý okruh: instruktor 400 Kč
Velký okruh
Plné vstupné:490,00 CZK
Poznámka:krátký okruh: instruktor 250 Kč dlouhý okruh: instruktor 400 Kč
Dětský okruh
Plné vstupné:150,00 CZK
 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load