Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Domeček plný koleček, z.s.

mailStará Paka

Nádražní 111, Stará Paka, 507 91

GSM:+420 774 213 994
E-mail:nydrlova.jana@seznam.cz
Web:www.D-P-K.cz
Originální Packá keramika - hrnky a hrnečky, solničky a pepřenky, svícny a stínítka, sošky koček, vázy, figurální betlémy s postavičkami.

Originální „Packá keramika“ se vyznačuje vysokým podílem ruční práce.

Sortiment keramické dílny doplňují loutky (keramika, textil, dřevo). V chráněné dílně ale vznikají i další dárkové výrobky z textilu a jiných materiálů. Při výrobě se preferují přírodní materiály. Produkty chráněné dílny jsou nejen praktické a využitelné pro každého, ale snaží se i o to, aby měly originální design a flexibilně se přizpůsobovaly požadavkům zákazníka.

V současné době vyrábíme keramiku pouze na zakázku (musíte si jí předem objednat). Při osobní návštěvě / nebo telefonicky / e-mailem si sami navrhnete originální výrobek, který Vám zhotovíme dle Vašeho přání. Nemusíte se tedy omezovat pouze nabídkou, která je aktuálně k dispozici.

Zakoupením našich výrobků podpoříte nejenom naši chráněnou dílnu a její handicapované pracovníky, ale celý projekt DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK (včetně bezbariérového komunitního bydlení s asistencí pro těžce postižené vozíčkáře).

Otevírací doba

- pouze po přechozí domluvě

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load