Vyhledávání

Český ráj

Český ráj

Vyhledávání

Vánoční koncert 4 Tenoři a Unique Quartet

plakát-4 Teronři Lomnice n. Pop.
Pořadatel:Kulturní a informační středisko, příspěvková organizace
Místo konání:

Tylovo divadlo, Lomnice nad Popelkou plk. Truhláře 2, Lomnice nad Popelkou, 512 51, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Koncert - Vánoční akce
Tematická kategorie:Hudba
Více informací na:http://www.kislomnice.cz
Anotace:Jedno z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti vystoupí poprvé v Lomnici nad Popelkou!

Podrobný popis:

Jedno z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti vystoupí poprvé v Lomnici nad Popelkou!
Muzikálové árie, filmové hity, skladby Karla Svobody, písně Mně sílu dáš a Už z hor zní zvon nebo koledy a vánoční písně zazpívají divákům na výjimečném předvánočním koncertě dva držitelé ceny Thálie, sólista opery Národního divadla v Praze a pop-divadelní legenda – Marian Vojtko, Jan Kříž, Michael Bragagnolo a Pavel Vítek, za doprovodu tělesa Unique Quartet.
Česko-slovenské vokální seskupení čtyř muzikálových sólistů 4 Tenoři, které patří k nejúspěšnějším domácím interpretům současnosti, bylo založeno v říjnu 2017 Janisem Sidovským. Čtveřice muzikálových umělců vystoupila poprvé společně 10. října 2017 v pražském Forum Karlín na koncertu Proms Gala se skladbou To je ta chvíle z muzikálu Jekyll a Hyde pod taktovkou dirigenta Marcella Roty. O rok později, už pod názvem 4 Tenoři, natočili na hradě Karlštejn v režii Václava Noida Bárty videoklip Už z hor zní zvon. Tuto skladbu ve verzi 4 Tenorů zařadilo vydavatelství Supraphon v listopadu 2019 na výběr 24 Vánočních hitů. Úspěšné debutové album „4 Tenoři“ vydané v roce 2020 bylo oceněno Zlatou deskou.
Délka koncertu: 90 minut.
Rezervace vstupenek od 1. 10. 2021 na www.kislomnice.cz/rezervace (od 7 hodin), prodej vstupenek v ceně 510 Kč (přízemí a lože) a 490 Kč (balkon) v Turistickém informačním centru (od 9 hodin). Přednostní prodej vstupenek pro držitele Místenky 2021 od 24.9. osobně v Turistickém informačním centru.
Koncert se uskuteční za dodržení aktuálně platných vládních nařízení.

 
cesky rajliberecky krajkralovehradecky krajstredocesky krajlogoGPCRgreen wayCzechRepubliclogo
 
load